Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Konsultatsioon:

Enne toodete kasutamist, on vajalik konsultatsioon, et koos välja selgitada probleemid, millele järgnevad protseduurid suunata. Samuti peame leidma sobivaimad tooted, arvestades Teie nahatüüpi, tervislikku seisundit ja võimalikke vastunäidustusi.

Enne protseduuri algust on vajalik täita küsitlusleht, et teha kindlaks senised hooldused, koduse hoolduse ja allergiate olemasolu.

Peale protseduuri saate kaasa soovitused koduseks hoolduseks, et toetada ja tõhustada kosmeetikakabinetis tehtavate protseduuride toimet.

Kõige parem tulemus saavutatakse regulaarsel hooldamisel.

Tulenevalt konsultatsioonist saab kosmeetik Teile soovitada vajaliku(d) protseduuri(d) ning soovitatava protseduuri(de) sageduse(d).

  • Konsultatsioon - 5€
  • Protseduurile tulles on konsultatsioon tasuta.

 

 1 tund ilu heaks, mis sisaldab: kulmude korrigeerimine ja värvimine, ripsmete keemiline värvimine ja ekspresshoolitsus - 30€

 2 tundi ilu heaks, mis sisaldab: kulmude korrigeerimine ja värvimine, ripsmete Lash Lift, ekpresshoolitsus - 40€

 


Näonaha sügav kosmeetiline puhastus:

Parimate tulemuste saavutamiseks koosneb puhastus kuuajalisest ravikuurist (4 korda), mille käigus
puhastatakse ja kooritakse nahka kolmel järjestikulisel nädalal. Neljanda nädala protseduur on
taastav ja niisutav protseduur. Protseduuri käigus stimuleeritakse rasunäärmete tööd ja
leevendatakse põletikulisi protsesse näonahal.

  • Üksik protseduur - 25€;


Tooted ja protseduurid, mille kvaliteet ületab hinna:

Protseduurid:

REVITALIZING  40€
Taastav, niisutav hoolitsus kõikidele nahatüüpidele.
Protseduur annab nahale vajalikud mineraalid,rikastab naha hapnikuga, tugevdab naha oma funktsioone. Nagu  organism tervikuna, vajab ka nahk parimaks toimimiseks vitamiine, mineraale. Antud  protseduur on naha ettevalmistamine järgnevateks protseduurideks. Mittefunktsioneeriv nahk ei omasta ka vajalikke aineid.

ULTRA HYDRATION  40€
See protseduur on kui värskendav, niisutav vann nahale. Täidab rakud veega, leevendab kuivusest põhjustatud ebamugavustunnet, kaovad veetustumisest põhjustatud väikesed kortsukesed. Tulemus on märgata koheselt ning säilib pika aja jooksul peale protseduuri.


EXTREME SOFTNESS  40€
Nahk saab tagasi õrnuse ja mugavustunde, ärritusnähud vähenevad. Juhiksin tähelepanu, et külmal ajal võib iga nahatüüp käituda tundliku nahana.
Tänu toodetes sisalduvatele pruunvetikate rahustavale toimele, reageerib nahk vähem välistele mõjutustele.


INTENSE PERFECT SKIN  40€
Protseduur on delikaatne ja sobib hästi kombineeritud ja rasusele nahale, aitab taastada naha tervise ja sära, vähendab põletikulisi protsesse ja matistab T tsooni.

INITIAL ENERGY 55€
Jumet ühtlustav ja sära andev hoolitsus, ultraefektiivne võitlus esmaste vananemisilmingute vastu.

LIFT LUMIERE 60€
Protseduur muudab naha pringimaks, tuhmi ja väsinud naha säravamaks. Sobilik hüperpigmentatsiooniga, väsimusmärkidega jumetule nahale.

REDENSIFYNG Anti Aging 60€
Noorendav liin täiustatud Algo 4 valemiga, mis avaldab tugevat mõju ja on suunatud spetsiaalselt küpse naha taastamisele ja probleemide lahendamisele.Mõjutab kortse, taastab naha volüümi ja ühtlustab jumet.Vähendab koheselt ja kestvalt ajamärke.