Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Jumestuse hinnakiri


Jumestuse vastavalt soovile ning vajadusele teostab:

 Jumestuskunstnik Siret Laanemets
 +372 53586608

 

Jumestuseks kasutame Make Up Store, Anastasia Beverly Hills, MAC, Atelier Paris tooteid, jpt.
Stuudiost välja sõites lisandub töö hinnale 20 €*  *(Vana (endise) Pärnu linna piires)

3D kulmud 15 €

Ühekordsed kunstripsmed 5 €


Päevajumestus on mõeldud näitamaks Teie loomulikku ilu. Meik peab toonitama Teie väärtusi ja kergelt hajutama Teie puudusi, tõmbamata tähelepanu meigile endale. Kui Te olete ärinaine, või kui Teie töö on seotud aktiivse suhtlemisega, siis Teie päevameik – see on esmajärjekorras, ametlik meik.
Päevameigi hind 25 €


Pidulik jumestus on mõeldud pidulikeks juhtudeks ja loodud toonitama Teie elegantsi, rafineeritust, sära. Ja pole tähtis, saab sellest tagasihoidlik õhtu sõpradega, pompöösne õhtusöök või küünlavalgusõhtu kallimaga, peate Te olema kaunis!
Õhtumeigile on iseloomulikud erksad, täidlased toonid, mis on mõeldud selleks, et teha Teie huuled ja silmad väljendusrikasteks just kunstvalguses või summutatud valguses.
Ärge unustage, et meik – see on üks Teie välimuse elementidest, mis toonitab Teie isikupära, suhtumist moodi ja väljendab teie meeleolu. Meik peab harmoneeruma kleidiga, aksessuaaridega ja eelseisva ürituse iseloomuga, kuid sealjuures õhtune üritus, see on just see juhus, kus Teie fantaasia võib olla piiritu!
 Õhtumeigi hind al. 30 €

Fotojumestus 30 €

Lavajumestus 30 €

 

 Pruudijumestus - erinev nii päevasest kui ka õhtusest meigist. Pruudimeik peab endas neid meike ühendama, olema loomulik, särav, püsiv, maksimaalselt toonitama loomulikku ilu ja koos sellega olema piisavalt väljendusrikas, et fotodel ei oleks pruut liiga kahvatu.
Seega proffessionaalne abi on vältimatu. Paraku on pulmapäeval enamasti ajaga väga kitsas ja seda aega ei tahaks sugugi kulutada sõitudele ilusalongi. Just sellepärast ma pakungi Teile võimalust tulla Teie juurde sobival ajal ja teha kaunis pulmameik kasvõi kell 6 hommikul! See on oluline eelis ilusalongide ees, kes pakuvad teenust vaid salongi lahtioleku aegadel.
Pruudimeiki kuulub: Näo- ja kaelanaha ettevalmistus, toonkreemi valik ja pealekandmine, näo ovaali ja näojoonte korrektsioon, kulmude korrigeerimine ja vormistamine, defektide maskeerimine, silmameik, aktsendid, huulemeik. Kaela, õlgade ja dekoltee toonimine, nahale sära lisamine.

Pruudimeigi hind al. 35 €
Proovimeik. Väga oluline on teha proovimeik. Seda tehes saate Te märgata puudujääke, teha ettepanekuid ja korrigeerida lõplikku välimust vastavalt Teie soovidele. Määrake proovimeigi aeg soovitavalt päevasele ajale, mil on nähtavad pisimadki kõrvalekalded ja detailid. Pidage meeles, et meik mis võib tunduda Teile liiga tugev, võib kooskõlas pruutkleidiga ja õhtusoenguga tunduda hoopis teistsugusem.
 Proovimeigi hind 20 €

 

 Koostöös juuksur Piret Maistega

on võimalik tellida Jumestus ja  soeng


Vastavalt kliendi soovile teeme lahtiseid- ja üles pandud soenguid, ning erinevaid punutisi.
Pidulik,  soeng  ja jumestus  al. 45 €