Piercing ja väikelaste kõrvade augustamine

Broneering, Helen, GSM: +372 51 975 975

 

Augustamine püstolmeetodil (Piercing)

Kõrvade augustamine "Studex System 75" (sisaldab ehet)  - 40€

 

Väikelaste kõrvade augustamine

Augustamine toimub hääletult. Just see lubab meil edukalt augustada ka laste kõrvu, ilma, et see ehmataks last.
Nõelkõrvarõngad on valmistatud kõrge kvaliteedilisest kirurgilisest metallist, on hüpoallergeensed ja ei sisalda niklit. Ehted kaunistatud Swarowski kristallidega, mis muudavad ehted silmapaistvalt kauniks.
Kas augustamine on valulik protseduur?
Selle küsimusega me puutume kokku väga sageli. Studex 75 süsteemiga augustamisel tajute minimaalselt valu, kuna tegu on uudse tehnoloogiaga ja augustamine toimub vaid hetke.Võimalik, et te ei märkagi, kui spetsialist on teile kõrva pannud juba kõrvarõnga. See süsteem sobib eriti hästi just laste kõrvade augustamiseks, kuna on minimaalselt valus ja on täiesti hääletu, täiesti erinev vanemast süsteemist, millel augustamise ajal kõlas ka suhteliselt tugev heli, mis sageli tekitas lastes segadust ja ehmatust.
Millises vanuses laste kõrvu tohib augustada?
Ühest vastust sellele ei ole. Kuna Studex on esindatud kõikides maailmajagudes, oleme kogenud, et arvamused selles küsimuses on väga erinevad.Paljud vanemad soovivad oma laste kõrvu augustada võimalikult vara, soovitame siiski vanematel oodata, kuni lapsele on tehtud esmased vaktsiinid.
Kui Teie ja Teie laps on valmis kõrvade augustamiseks, võite olla kindel, et Studex 75 süsteemiga augustamisel saate kõrgeima kvaliteedi kõrvade augustamisel. Just lastele soovitame me Studex 75 süsteemiga augustamist. Augustama tulles olge veendunud , et ka teie laps soovib seda, meie spetsialistid ei augusta kõrvu juhul kui laps on väga hirmunud ja nutab. Sellisel juhul soovitame augustamine lükata edasi, kuni laps on rahulik ja valmis selleks protseduuriks. Augustamine ei ole võimalik rabeleva lapse puhul, kuna vajab siiski täpsust ja laps peab suutma vaikselt istuda.
Vanus millal tohiks auke teha oleneb kõrvalesta välja kujunemisest, see toimub u. lapse kuue kuuseks saamisel. Varasemal augustamisel,arvestage, et lapse kõrv kasvab ja augustamise koht ei pruugi hiljem kõige sobivam näida. Vanemale lapsele tuleb aga kindlasti selgitada mida ja milleks tehakse, et laps oleks teadlik, kuid ärge hirmutage last, sest see võib viia tulevikus, ka juba täiskasvanuna hirmuni selle protseduuri ees. Kui laps on valmis ja huvitatud sellest protseduurist, siis lubage talle seda rõõmu, iga tüdruk tahab end veidi ehtida.

 

Augustamine kanüülmeetodil (Piercing) (Sisaldab ehet) - 35 - 40 €.